מעבר דירה

תוכן עניינים
מעבר דירה

ברכות, הגיע הזמן למעבר הדירה. שזה נהדר. עכשיו – לאריזות. באם זה תחביב – הרי שיש מזל, שזה בדיוק הזמן לארוז את כל הבית לכדי תכולה וארגזים, שניתן להוביל למקום החדש. באם זה לא תחביב, אנחנו מקווים שלפחות ניתן לקבל מזה מידה מסוימת של הנאה.

באם זה ממש-ממש איננו תחביב, ייתכן שניתן יהיה לבקש ממישהו אחר לעשות ולהשגיח על אריזת התכולה. אנחנו מבינים. לא כולם נהנים, וגם אם זה כיף בהתחלה, לפעמים יש עניין להפסיק, לאכול גלידה ולקרוא ספר טוב – במקום. אז מה יהיה עם כל הארגזים? ובכן, בתור הצעה – כחלק משירותי הובלה ומעבר דירה, ישנן חברות הובלה שיכולות להציע שירותי אריזת דירה – כך שהן מאפשרות להעסיק צוות, שההתמחות שלו היא פשוט לעשות סדר בבית. לארוז דברים לתוך ארגזים. כן, יש מישהו שיכול לעשות זאת בעצמו – נהדר.

שירות זה של אריזת תכולת הדירה, יכול לכלול קודם כל שתכולתה תיארז באופן שהוא "בטוח", או "בטיחותי", מה גם שלאחר מכן, תהיינה אפשרות לאפשר לצוות לסדר את החפצים (ואולי גם את הארונות), בבית החדש. שזה יכול להיות ממש נחמד ומפנק בתהליך של מעבר דירה, או זו לפחות דעה מסוימת.

ובאם מעבר הדירה הוא לעבר דירה שלא תכיל את הציוד הקודם שברשותנו, כיוון שהיא קטנה יותר, או לא מתאימה לאחסון חקל מהחפצים – אפשר כמובן להתחיל לזרוק או לשלח לעבר אנשים שייהנו מהם. או, לאחסן אותם כדרך שירותי אחסון תכולה. באם הם מאובטחים, כמו גם מוגנים מפני אש, ויש בהם עבודות תחזוקה שוטפות, ובין השאר גם הדברת מזיקים – ייתכן שזו אופציה נעימה. ובאם מקום האחסון נגיש וקרוב לדירה החדשה – מבורך ביותר.

סדר בבית

מעבר לכך, באם רוצים להמנע מהסיפור הזה של אחסון חפצים – אזי שטרם מעבר הדירה, ניתן להתחיל ולהסתכל על התכולה של הבית – מה נמצא בו, ופשוט להתחיל תהליך של מיון וסידור חפצים. אולי יהיה כבר כעת לגלות מה כבר אינו משרת, ולשחרר אותו לחופשי. ייתכן כשזה כלשעצמו יהא נא חוויה מהנה.  כך שזה יכול להיות ממש יעיל, טרם מתחילים את מעבר הדירה.

ואם כבר בחפצים עסקיננו– שהרי אם עוברים דירה, כנראה שיש עניין לאסוף קרטונים שיאפשרו להכיל את כל תכולת הדירה. ובכן, אפשר למצוא ולקבל אותם מהמון מקורות, ואפשר לרכוש אותם מחברת ההובלות. הם יכולים לעלות בטווח של כ-250-350 ₪ לאריזה של כ-50 קרטונים, כמו גם בהתאם לסוג הקרטון.

ואפשר כמובן, כפי שציינו – לבקש מצוות ההובלה, או משירות חיצוני – לבקש את עזרתם באריזה, וכמובן שתהא לכך עלות, כדי לתת ערך ושפע חזרה למובילים הנחמדים.

כך או כך –מעבר דירה יכול להיות עסק נעים, נחמד ויעיל – בעיקר כאשר מתכוננים אליו באופן מיטיב. באם רוצים להתחיל ולבדוק אפשרויות – ניתן להיוועץ עם הובלות מיכאל ובוריס, כדי לבדוק מה הם מציעים – ואולי תהא נא התאמה. באם כן, הרי זה משובח. בכל אופן, מעבר דירה יכול להיות פתיחה של עולם חדש, על כן, נאחל בהצלחה מרובה.