מידע ופרטים על השכרת מנוף זרוע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

מנופי זרוע מושכרים בארץ מדי יום לקשת רחבה של לקוחות ועבור שלל מטרות, וזאת על ידי חברות המתמחות בעולם המנופים ומציעות אותם להשכרה ולמכירה כאחד. יש לדעת כי קיימים סוגים שונים של מנופים להשכרה, ומנופי הזרוע הם הנפוצים שבהם. יחד עם זאת, לא כולם מבינים במה בדיוק מדובר, כיצד להשכיר והאם ההשכרה באמת כדאית. לכן, נסקור בשורות הבאות את מנופי הזרוע, תפקידים ויתרונותיהם.

מנוף באתר בניה

האם מנוף זרוע מתאים לי?

כאמור, ישנם לא מעט סוגי מנופים כגון מנופי סל וכננת ודגמים רבים בתוך סוגי המנופים העיקריים. מנוף זרוע בהחלט מהווה בחירה טובה עבור עבודות מסוימות וצרכים ספציפיים, החל בהעברה של משאות כבדים, בענפי הבנייה והחקלאות, במקומות עם גישה בעייתית ועוד. על מנת שתוכלו להבין אם מנוף זרוע הוא הכלי הנכון עבורכם כדאי שתקראו את הסקירה הבאה.

מה זה בעצם מנוף זרוע?

מנוף זרוע כשמו כן הוא, מתקן המורכב מזרוע מתכת שיכולה לשאת משקלים שונים. אולם זהו העיקרון הבסיסי בלבד ומכאן הדברים נעשים יותר מורכבים. לדוגמא, ישנם מנופים טלסקופיים עם זרוע המורכבת מכמות מסוימת של קורות מתכת בעלות גדלים שונים. הזרועות למעשה מורכבות זו בתוך זו ויוצאות החוצה בהדרגה, כאשר בגבהים היותר נמוכים מתפקדת הזרוע הכי עבה ובגבהים הגבוהים הזרועות היותר דקות.

לעומת זאת, ישנם מנופי זרוע מסוג מפרקים או חוליות, אשר בהם הקורות אינן מצויות זו בתוך זו אלא מורכבות האחת אחרי השנייה. הבדלים אלו בין סוגי המנופים מתבטאים בשטח במספר היבטים, ובהם יכולתן של הזרועות לתמרן לכיוונים שונים ולהגיע לנקודות יותר מאתגרות, זמן ההקמה הנדרש בשטח למנוף הזרוע, משקל הנשיאה המותר ועוד.

ראו גם: כמה עולה השכרת מנוף סל?

מנופים בשקיעה

לאילו עבודות מתאימים מנופי זרוע ומדוע?

בניגוד לנופים קבועים, היתרון של מנוף זרוע הוא היכולת להתקינו על גבי טנדר או משאית, מה שהופך אותו לנייד. כמו כן, האפשרות להרכיב מספר מסוים של קורות הופך אותו לגמיש יחסית בהתאמה לסוג העבודות ולאופי תנאי השטח. על כן, ניתן לומר שמדובר בכלי ורסטילי ויעיל הנותן מענה מהיר יחסית לאפשרויות אחרות.

לדוגמא, מנוף כזה יכול בהחלט להתאים לאתרי בנייה, בהם יש צורך להעביר חומרי גלם ופריטים כבדים. ישנם גם מנופי זרוע המסוגלים לשאת עשרות טונות ויכולים להרים ציוד מכאני כבד. מנופים אלו גם ישמשו לא פעם חקלאים לצורך הרמת פסולת שהצטברה ומרכיבי מבנים חקלאיים כמו בניית חממות. הם גם מצוינים עבור לקוחות המקבלים שירותי הובלה מחברות הובלה, כאשר יש צורך להגיע לקומות גבוהות ולעמוד במסגרת זמנים לחוצה.

ראו גם: השכרת מנופים ליום

תא נהג מנוף

איך לבחור את מנוף הזרוע המתאים?

ניתן להבין כי קיימים סוגים שונים של מנופי זרוע בעלי יכולות משתנות, אותו יש להתאים לתנאי השטח, לסוג העבודה, למשקלים שצריך להרים, לאופי הפריטים המורמים ועוד. על מנת לבחור נכון את מנוף הזרוע להשכרה, חשוב מאוד להיוועץ בחברה המשכירה שגם תספק במידת הצורך את המפעיל למנוף.

אודותינו

מזה יותר מעשור מבצעת המרכז למנופים את כל שירותי ועבודות המנוף הקיימים בשוק: השכרת מנופים, שירותי הובלה ושינוע, מנוף סל ועוד.

יצירת קשר

0548808807